Abd Elkhalek Elsayed Yousef - Carpenter

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Carpenter > Abd Elkhalek Elsayed Yousef

Abd Elkhalek Elsayed Yousef

Carpenter
Done Orders
20
Reviews Count
18

Reviews

sherif

good and

Ehab Sobeh

excellent

Mariam Magdy

great job. thank u

Mohamed Habashy

عدم الالتزام بالمعاد المتفق عليه.. جودة الشغل مرضية و لكن السعر مرتفع جدا

Mohamed Nour

ممتاز

Mohamed Nour

ممتاز

Ahmed Youssef Barakat

ممتاز

عمر

ممتاز

Doaa

ممتاز شكرا

فاتن احمد

محترم وعمله متقن وملتزم بالمواعيد

Karim Magar

شخص محترم ومنظم وسريع

Eman El-sayed

محترم وملتزم و يجيد صنعته

Nada Mahmoud Sleem

very decent man

Fatma Abo Salem

الشغل نظيف جداا وشخص محترم ومواعيد ممتازة شكرا جداا علي المجهود ده

Hossam Debis

good

Mohamed Saber

الالتزام والمواعيد تمت بصوره جيده

Hossam Fikry Hammad

مواعيده مش مظبوطة بس خلص المطلوب في وقت مناسب

Malik Tag

كان سريع و متقن لكن غالي جدا على حجم الشغل والوقت

Problem Description

Address

Date

Wednesday 19 June

Thursday 20 June

Friday 21 June

Saturday 22 June

Sunday 23 June

Monday 24 June

Tuesday 25 June

Wednesday 26 June

Thursday 27 June

Friday 28 June

Saturday 29 June

Sunday 30 June

Monday 1 July

Tuesday 2 July

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon