Hussin Ibraheem Hussin - Painter

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Painting Works > Hussin Ibraheem Hussin

Hussin Ibraheem Hussin

Painting Works
Done Orders
20
Reviews Count
13

Reviews

Mohammad Shafeeq

Was very fast with affordable price, I'm recommendingg him f

Hussin Ibraheem Hussin

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Ahmed Kamel

ممتاز

Hussin Ibraheem Hussin

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Amr Ezz Eldin

محترم و سريع و سعره معقول

Mohamed Hassan

شخص ملتزم و منظم و قمة في الأخلاق و الاحترام... أنصح الجميع بالتعامل معه

Mohamed Hassan

شخص ملتزم و منظم و قمة في الأخلاق و الاحترام... أنصح الجميع بالتعامل معه

Mostafa Elnewishi

شخصيه محترمه جداً ... وشغله نضيف جداً جداً

Abdelrahman Salama

.

م. أحمد إبراهيم

محترم وفني على مهارة عالية واخلاق اشكركم فيكساوي

م. أحمد إبراهيم

محترم وفني على مهارة عالية واخلاق اشكركم فيكساوي

Peter

مواعيد ممتازه

Mero Badawi

طيب ومحترم

نورالهدي سعيد

حسين انسان ملتزم جدا في مواعيده و اخلاقه ،محترم جدا و شغله كويس جدا و عنده ضمير و اسعاره مناسبه

مني عادل

حسن عنده ضمير جدا في شغله و فاهمه شغله جدا مواعيده منطبطه و ملتزم

Problem Description

Address

Date

Monday 22 July

Tuesday 23 July

Wednesday 24 July

Thursday 25 July

Friday 26 July

Saturday 27 July

Sunday 28 July

Monday 29 July

Tuesday 30 July

Wednesday 31 July

Thursday 1 August

Friday 2 August

Saturday 3 August

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon