hamada taha - Painter

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Painting Works > hamada taha

hamada taha

Painting Works
Done Orders
30
Reviews Count
15

Reviews

Ahmed Tarek

نظافة وإتقان

hamada taha

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Nola K Amer

كفاءة و جوده و تسليم قبل الموعد

hamada taha

شكرا لذوق حضرتك أستاذه نها شهاده أعتز بيها.

Ahmed Nabil

شخص محترم وشغل كويس وملتزم بالواعيد

hamada taha

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Mostafa Tarek

صنايعى شاطر وملتزم جدا فى المواعيد

hamada taha

شكرا لذوقك حضرتك مهندس مصطفى

Gamal said

شكرا حماده تم تنفيذ كل المطلوب بسرعة و مهارة ودقه

hamada taha

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Gamal said

شكرا حماده تم تنفيذ كل المطلوب بسرعة و مهارة ودقه

hamada taha

تسلم أستاذ جمال وشكرا على تقدير حضرتك

Ibrahim D.

محتوم جداً و لكن الجودة بها بعض المشاكل، و السعر مرتفع

hamada taha

تسلم يا فندم رأيك يحترم بس ده كان طلب حضرتك

Noha Fekry

شكرا على العمل المتقن و الالتزام الرائع بالمواعيد و الدقة و الاسلوب الراقي في العمل

hamada taha

شكرا لذوق حضرتك أستاذه نها

Hossam Seliman

صنايعي شاطر جدا افضل نقاش اتعاملت معاه

hamada taha

تسلم أستاذ حسام دى شهاده أعتز بيها ويسلم ذوق حضرتك

Usama M. Essawy

استاذ حماده...الف الف شكر ليك بجد الشغل عشرة علي عشرة... انا مبسوط اني اتعاملت معاك و الحمد لله إن حضرتك اللي جيت.... احسن نقاش بجد.. انصح الكل بالتعامل معاه

hamada taha

ربنا يبارك في حضرتك أستاذ أسامه وبجد اتشرفت بمعرفة حضرتك.

Ahmed Ismail Sabry

شغل كويس وانسان محترم

hamada taha

تسلم يا هندسه من زوق حضرتك

Mahmoud Hesham

حمادة احسن نقاش اتعاملت معاة و مواعيد مظبوطة و سرعة و جودة و السعر كويس اوي.

hamada taha

تسلم يا مهندس محمود ده من زوق حضرتك وتشرفت بمعرفت حضرتك

Karim Mansi

هايل و محترم و منجز

hamada taha

من ذوق حضرتك أستاذ كريم

mohamed abdelkader

good

mohamed abdelkader

good

Problem Description

Address

Date

Monday 22 July

Tuesday 23 July

Wednesday 24 July

Thursday 25 July

Friday 26 July

Saturday 27 July

Sunday 28 July

Monday 29 July

Tuesday 30 July

Wednesday 31 July

Thursday 1 August

Friday 2 August

Saturday 3 August

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon