Sameh Ramdan Ragab - Carpenter

Read our clients review and the commitment of this fixer in comparison with the number of done orders

Home > Categories > Carpenter > Sameh Ramdan Ragab

Sameh Ramdan Ragab

Carpenter
Done Orders
57
Reviews Count
40

Reviews

Heba

مهذب، أمين، سرعة الاداء واتمام المهمة بالشكل اللائق

martina atef

very perfect

محمد

شخص محترم

Ramy Gazar

Ramy Gazar

Nahla M Othman

.

Abo Romissa Moaz

النظام

Ali El Gendy

فني جيد ومنظم في عمله

Sameh Ramdan Ragab

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Niran Fikri Saed

ملتزم بمواعيده سريع وشاطر

محمد الشريف

شغل محترم

Haitham Nahas

جيد جدا

Sameh Ramdan Ragab

يشرفنا الحصول على رضاكم و يسعدنا ثقتكم في فريق فيكساوي

Niran Fikri Saed

منظم سريع محترم وشاطر

Haitham Ahmed Seif

excellent

Ahmed

no clean but timing good and very high price

Soraya Zaghloul

ممتاز

Amany

we called him for a maintenance issue related to our company and he showed up very early and was very angry as we were not available, he kept yelling on me over the phone, he don’t know that we have our schedule and we ‘re not available all the time for him to come whenever he wants , he’s very rude, very expensive and totally not recommended at all

Sameh Ramdan Ragab

يا فندم حضرتك مكنتيش موجوده وبعتيليلي حد تاني خالص بعد ساعه ونص انتظار

ibrahim

محترم و مهني جداً

afaf mashaal

excellent

Niran Fikri Saed

ممتاز في شغله وملتزم بموعده منظم وسريع

Reham Mohamed Abou Elregal

ممتاز

Magda Elgamal

excellent and professioanl. he is very polite

Omar Badr

فني هايل

احمد سليم المسلمي

Very good

جيهان

good quality

جيهان

good work

Mohamed Adel

محترم ف المواعيد وشاطر بس السعر مرتفع جدا جدا

Khadija Hazem

شغل ممتاز و احترام في المواعيد

منى حامد

ملتزم بالميعاد ومهذب ونظيف يلزمة بعض الدقة فى العمل. التطبيق نفسه بطئ. شكرا على متابعتكم لطلبى

Ibrahim Shawki El-kilany

رجل ملتزم و محترم....

Ramy Hamza

good

جيهان

ارشح استخدامه

Abdelaziz Mostafa

ممتاز في شغله ومحترم في تعاملاته ومواعيده مظبوطة وسعره كويس

جيهان

أستاذ سامح ملتزم و محترم و شغله نظيف

أحمد رمضان

ماهر في صنعته ومنضبط في ميعاده

Yasin

Good

Reem Sakr

ممتاز ممتاز و انسان محترم جدا و ملتزم

Ahmed Mustafa Sharbatly

ممتاز جدا جدا

Sameh Ramdan Ragab

من ذوق حضرتك يا فندم

Ahmed Mustafa Sharbatly

بصراحة عمرى ما تعاملت مع فنى بالاحترام الشديد و الاتقان فى العمل ممتاز جدا

Safwat Ezz Elarab

فنى نجارة جيد منضبط فى المواعيد أسعار معقولة

Dalia mohamed

ملتزم

Problem Description

Address

Date

Wednesday 19 June

Thursday 20 June

Friday 21 June

Saturday 22 June

Sunday 23 June

Monday 24 June

Tuesday 25 June

Wednesday 26 June

Thursday 27 June

Friday 28 June

Saturday 29 June

Sunday 30 June

Monday 1 July

Tuesday 2 July

Why This Fixer Is FIXAWY? order now

Categories

    Download Fixawy

    ios icon android icon